איתן מעדני בשר מובחרים

שם המותג למוצרי בשר של חברת לויתן סחר ומוצרים חקלאים בע”מ במושב בית חנניה בשרון

איך הכול התחיל?

לויתן החלה את פעילותה בסוף שנות השבעים, תוך מיקוד בגידול ובפיטום אווזים מולרדים ועגלים.
מרבית התוצרת, ובמיוחד כבד אווז ומולרד הופנו ליצוא ולשוק המקומי. בתחילת שנות ה-90 הוקם מפעל לפירוק, עיבוד ואריזת מוצרי בשר.

 הידע והניסיון שנצבר התוו בסיס לפיתוח מוצרי בשר ייחודים, תוך שימוש במיכון חדשני מיוחד וצוות עובדים מקצועי . 

והיום …
תוצרת המפעל משווקת בכל רחבי הארץ תוך צבירת מוניטין רב בשל איכותם וטעמם הערב. 
מאז ועד היום שוקדים על פיתוח וקידום מוצרי איכות ללא פשרות תוך התאמתם לטעמו המעודן של הקהל הישראלי וזאת תוך הקפדה על תנאי ייצור מבוקרים.

המפעל מייבא בשר אנגוס לפי תקן הפידלוט האמריקאי , מקפיד בין היתר על שיטת גידול ייחודית המבוססת על תזונה של תירס וחמניות ולא עשב בר. מנהל השיווק נוכח בתחילת השחיטה מפקח ומבקר את אופן החיתוך והאריזה של המשחטה. מוצרי הפידלוט ייחודיים בטעמים, ברכות ועסיסיות שלהם.

הפיקוח על חומרי הגלם הוא בלעדי לחברה שלנו שמעלה את איכות המוצרים.

למפעל נפתח אתר אינטרנט בו מוצגים כל המוצרים המיוצרים במפעל, לכל מוצר מספר תמונות הן כבודד והן כאריזה ומצורף מפרט טכני. הלקוחות יכולים להתרשם מהמגוון, להכיר טוב יותר את המוצרים ואף לבצע הזמנות און ליין.

למפעל מספר לקוחות גדולים אסטרטגים להם אנו מיצרים, לחלקם בבלעדיות, ומפתחים עם השפים שלהם ביחד מוצרים חדשים.

המוצרים שלנו אינם מוזרקים במים ולא מכניסים לתוכם תוספות כגון ניטריטים, ניטרטים וכו’.

איתן מעדני בשר - איך הכל התחיל
בשר צלוי
HACCP תקן לניהול סיכונים במזון
ISO 9001 תקן בקרת איכות

איתן זאת משפחה !

למרות גודלה של החברה (כ-100 עובדים), האווירה המשפחתית יחסי האנוש עם צוות העובדים, ספקים ולקוחות, מהווים את סימן ההיכר הבולט של משפחת לויתן.

למפעל מספר מוצרי דגל המיוצרים בטכנולוגיה מיוחדת רק באיתן מעדני בשר ולא ניתן להשיגם במקומות אחרים למשל סטייק קצבים, קבבון סלוניקי, נקנקיות צוריסוס עגל טלה, נקנקיות צוריסוס פיקנטי, קציצות עירקיות, נשנושי אווז וכמובן כל הליין החדש של אריזות קמעונאיות.

כל המוצרים שלנו כשרים, חלקם מיוצרים בכשרויות גבוהות ממחפוד ועד בד”צ.

המפעל מקפיד על בחירת חומר גלם איכותי, ממשחטות מובחרות בלבד, לא מקבלים כל דבר. חומ”ג עוברים בחינה וטעימות פעם בשנה בתחילת עונה, רוב הבשר מגיע מיבוא מיוחד שבו המשחטות נבחרות בקפידה.

המותג “איתן” משווק לשוק הקמעוני, לשוק המוסדי, מסעדות ,בורגיות,  בתי מלון, קייטרינג, גני אירועים, אולמות אירועים, קיבוצים , קצביות , סופרים מובחרים , בתי אבות , מעדניות בתי חולים חברות ומוסדות חינוך וקיבוצים

במגוון המוצרים שלנו :

מוצרי אווז, כבש גולמי, טלה טחון, בקר טחון, המבורגר בטעמים ובגדלים שונים, קבב, קציצות ונקנקיות, אנטריקוט ממגוון סוגי הבקר, סינטה, מיושנים , בשר אנגוס המיובא מארגנטינה ומאירופה. 
אסאדו, מיושנים, מוצרי עוף, ירקות קפואים וצ’יפס, מוצרי הודו, פריסה של אנטריקוט קרפצ’יו, אוסובוקו, סינטה רוסטבייף, סטייק קצבים מוצרי פידלוט ארגנטינאי , חלקי פנים  ועודריב סטייק וכמובן בקר גולמי מוכשר יבוא, מוצרי בקר גולמי חלק, חלקי פנים יבוא, ומגוון גדול של דגים קפואים.  

המרכז הלוגיסטי:

המרכז הלוגיסטי ממוקם באזור תעשיה גרנות מול קיבוץ גן שמואל, חדרי קירור כ- 1,500 מטר מרובע לאחסון והפצה של הבשר בצי משאיות קירור חדיש,  ומרכז מכירות. 
המפעל ותהליכי היצור נמצאים בפיקוח צמוד של רופא וטרינרי .

 

המפעל מוסמך לתקני האיכות ISO 9001:2015  , ותקן לניהול סיכונים במזון HACCP. במפעל קיים מהנדס מזון ומנהל איכות וכשלושה בקרי איכות במשרה מלאה.